Początek jest za szybą - spektakl poetycki

Zapraszamy do Etno Cafe koło Dworca Głównego 12 kwietnia g. 18.00

„Początek jest za szybą” to dialog z poetami takimi jak: Tymoteusz Karpowicz, Urszula Kozioł, Filip Wyszyński, Bronka Nowicka, Andrzej Sosnowski, Zuzanna Ginczanka, Paula Mehan. Członkowie Hurtowni będą opowiadać swoją historię własnymi nawiązaniami do tych poetów, będą z nimi dyskutować wierszami, zaprzeczać, potwierdzać, kreować rzeczywistość.

Zapraszamy na najnowszy spektakl Grupy Poetyckiej Hurtownia do Etno Cafe przy ul. Piłsudskiego 101 koło Dworca Głównego 12 kwietnia o g. 18.00
Wstęp wolny.

.

.

.

justa niedziela, 07 kwiecień 2019 - 12:58 am | | Domyślne

dwa komentarze(-y)

Robert

Jestem wciąż pod wrażeniem Waszego udanego (moim zdaniem) spektaklu. Niestety miałem duże problemy ze słuchowym odbiorem z powodu wyboru złego miejsca. Już czekam na następny spektakl. Przedstawiam poniżej krótki tekst, który powstał z inspiracji, tym co wczoraj widziałem, słyszałem i czułem.
Serdeczne ukłony

Wycofany, życie ograniczył do obserwacji,
nie ceni widzialności;
żywi się strachem że uczyni nieopatrzny ruch
i inni zobaczą, kim jest;
jest mu najlepiej, gdy go nie ma;
pracuje nad samotnością;
sam siebie czyni niezdolnym do komunikacji;
zresztą nie ma nic do powiedzenia…

Powoli naciska na spust i trafia w daleki cel.
Ideał

Robert, - 13-04-’19 09:43
Justa

Robercie, dziękujemy za Twój wiersz i komentarz. Jak zwykle dobrze się Twoje teksty czyta. Cieszymy się, że mogłeś być na naszym spektaklu, chociaż nie zawsze wszystko było słyszalne. Przedstawienia w takich miejscach, jak kawiarnia mają to do siebie, że owszem jest fajny klimat, ciekawa przestrzeń do zagospodarowania scenicznie, ale są też pewne mankamenty, jak niewielka ilość miejsc na widowni, czy właśnie głos niedochodzący do każdego.
Damy znać o kolejnym spektaklu, na pewno jeszcze gdzieś to przedstawimy.
Pozdrawiamy Cię bardzo serdecznie.

Justa, - 18-04-’19 11:36
(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)
(Ochrona antyspamowa)
Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.