Wesołych Świąt!

W imieniu naszej grupy, chcę życzyć wszystkim radosnych, spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, spędzonych w rodzinnej atmosferze, zwłaszcza przy niedzielnym śniadaniu. Mokrego dyngusa (zwłaszcza, że zapowiada się dość ładna pogoda). Wszystkim, którzy podróżują szerokiej drogi i bezpiecznych powrotów :)

A korzystając z tej okazji, chciałabym Wam też życzyć Bożego błogosławieństwa, wrażliwości na drugiego człowieka, i żeby zmartwychwstały Pan odmieniał życie każdego z Was, każdego dnia.
Jeśli macie chwilę w tym całym zabieganiu typowo-przed-świątecznym (sama siedzę po nocy pisząc tego posta), to zachęcam, żeby usiąść na chwilę w ciszy, najlepiej samemu, gdzieś się zaszyć i pomyśleć o tym co My w ogóle świętujemy? Chrześcijanin, nie chrześcijanin, mało kto nie idzie z koszykiem do kościoła "święcić jajek", czy też nie siada z rodziną przy stole w tym czasie, dlatego mam wrażenie, że może właśnie teraz, jeszcze chwilę przed najważniejszym momentem tych Świąt, warto zatrzymać się i po prostu podumać nad sensem, a może jego brakiem, w tym wszystkim.

Skoro to blog poetycki, to może też jakiś wiersz załączę?

"W ogrodzie"

Otworzyłam oczy
W cieniu wielkiego platana
Mrugał do mnie przez liście
Ogarniając wszystko

Usłyszałam krzyk kruka
Wesołą pieśń chwalebną
Poczułam powiew wiatru
Pełen radości

Wiedziałam
Nigdzie nie znajdziesz takiej miłości

SamaNieWiem piątek, 30 marzec 2018 - 9:48 pm | | Domyślne
Użyte znaczniki: , ,

Brak komentarzy

(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)
(Ochrona antyspamowa)
Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.