Po hurtownianej wigilii...

no i świąteczne życzenia!

Ostatnie spotkanie w tym roku przebiegło tradycyjnie w specjalnym stylu. Zasiedliśmy do stołu w Błękitnej Lokomotywie, były ciast(k)a i nawet barszcz z uszkami. No i życzenia, a więc czas też na życzenia dla Was, Drodzy Czytelnicy :) Dziękujemy, że jesteście, że zaznaczacie swoją obecność na blogu, że startujecie w naszych mini-konkursach. Dzięki Wam się uczymy.

Niech Poezja nie będzie dla Was obciążeniem, a wspaniałym dodatkiem do codziennego życia, niech Was uskrzydla i uwrażliwia. Życzymy wielu radości z pisania, czytania, rysowania, malowania, oglądania, słuchania... po prostu - przeżywania :)

Gwoździem programu było obdarowanie się nawzajem wierszami-prezentami do samodzielnie wymyślanych ćwiczeń. Stereotypy znów zawodziły, ćwiczenia obrazowe i pachnące archami nie były wcale przez archy wymyślane, ścisłych nie zredagowały matmaty i nawet wątek muzyki poważnej nie wziął się od Karola. Każdy z prezentu był zadowolony, choć w tym roku pisaliśmy je generalnie w wielkich trudach. Pewnie to natłok innych zajęć, słabszy przypływ weny... Wynikło wiele niespodzianek, zaskoczeń i zabawnych nieporozumień, przez co śmiechom nie było końca.

Po spotkaniu poszliśmy jeszcze do Klubu Proza na premierę XXI Dolnośląskiego Rocznika Literackiego "Pomosty", na którego stronach znaleźliśmy Hurtowników: Ewę Janiszewską, Maćka Krysmanna no i samą Justynę Paluch, której to zamieszczone wiersze zostały notabene napisane właśnie na tegorocznych spotkaniach Hurtowni. Czyli coś to wszystko jednak daje! :)

Myśliwy środa, 21 grudzień 2016 - 4:52 pm | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , ,

Brak komentarzy

(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)
(Ochrona antyspamowa)
Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.