Wakacje jeszcze w pełni,

a może tak napisać wiersz...

Tak sobie myślę, że to naturalne, że mniej piszemy, bo wakacje, odpoczynek lub praca i tak dalej. Ale może potrzeba nam pretekstu, ćwiczenia, zebrania się, mobilizacji. Dlatego tak niezobowiązująco, jeszcze przed realnym spotkaniem Hurtowi, proponuję napisać "wiersz w środku wakacji". Postarajmy się go napisać w jednym czasie, to znaczy proponuję dziś, godzina 17.00 gdziekolwiek się znajdziemy w tym czasie. Weźcie kartkę i długopis, albo choć komórkę, czy laptopa i wyciszcie się na 10 minut. Przez te 10 minut napiszmy wiersz o tym, co nas w danym momencie zajmuje, przychodzi do głowy, zresztą sami będziecie wiedzieć o czym pisać ;)

No i czekam na Wasze wiersze, jeśli tylko będziecie mieć ochotę się nimi podzielić, czy to na blogu, czy na maila, a może przyniesiecie na spotkanie?

Dla tych, którzy dziś nie przeczytają tego wpisu, proponuję spróbować na przykład jutro napisać ten wiersz na takich samych zasadach, też o 17.00

Pozdrawiam wakacyjnie i oczywiście poetycko, życząc weny nie tylko Hurtownikom, ale wszystkim, którzy tu zajrzą:)

justa | niedziela, 11 sierpień 2013 - 11:20 am | | Domyślne | Brak komentarzy